Ви звертали увагу, як дивні пам'ятники, які створюють скульптори сьогодні в різних куточках світу? Прогулюючись по парку, тепер можна наштовхнутися на меморіали не тільки відомим музикантам, поетам, акторам, героям книг, але і предметів побуту, одягу і навіть аксесуарів. Пам'ятники створюють ауру місця, в якому вони розташовані і ваблять туристів своїми легендами. Одні скульптури обіцяють здійснення бажань, поруч з іншими можна очистити душу, доторкнувшись до третіх можна притягнути до себе удачу.

А чи зустрічали ви коли-небудь пам'ятники очками? Пропонуємо вам поглянути на деякі з таких скульптур.

1. Парк «Уено», Токіо, Японія

Ви напевно чули, що окуляри вбирають в себе енергію тих, хто їх наділ або навіть просто потримав в руках. Місцеві жителі і туристи вірять, що негатив вивільниться, якщо віднести аксесуар до пам'ятника очками в парку «Уено».

2. Співоче поле, Київ, Україна

Це зовсім молодий арт-об'єкт. Його називали «Світ крізь рожеві окуляри». Збільшений в сотні разів аксесуар ніби завис у повітрі, так як закріплений тільки на одну дужку. Пам'ятник незвичайний тим, що величезні кольорові лінзи складені з безлічі справжніх оправ для окулярів. Коли похмуро, жителі та гості міста люблять подивитися на сіре небо крізь незвичайні рожеві скла. А в сонячні дні можна спостерігати ефектні картинки на асфальті, які створюють промені, проходячи через кольорові лінзи.
 
3. Шахти, Ростовська область, Росія

Макет скульптури розробили студенти. Втілити ідею в життя допомогли місцеві підприємці. Великі окуляри і тростину розмістилися біля будівлі товариства сліпих. Арт-об'єкт вирішили встановити на цьому місці не тільки для краси: пам'ятник виконує ще й роль покажчика. Тепер слабозорих городянам легко зорієнтувати таксистів, коли потрібно дістатися до непримітного будівлі.
 
4. Коломна, Московська область, Росія

Ця скромна відзнака можна побачити в одному з найдавніших міст Підмосков'я. Про нього відомо вкрай мало. Тільки місцеві жителі можуть розповісти справжню історію його появи. Але якщо судити по витоптаної траві, скульптура стала справжнім місцем тяжіння туристів і жителів міста.
 
5. Село художників Ейн Хід, Хайфа, Ізраїль

Вже понад 60 років у селі живуть тільки художники, поети і артисти зі своїми сім'ями. Ще зовсім недавно в цьому містечку було розташовано безліч галерей, експозицій і магазинів з антикваріатом. Але 5 років тому в селі сталася пожежа, яка знищила практично всі твори мистецтва. На сьогоднішній день там ведуться відновлювальні роботи. Серед нових творінь можна побачити і ці яскраві окуляри.
 
6. "Точка Зору" Бішкек, Киргизстан
 
Проект був розроблений групою художників DOXA art-group і являє собою арт-інсталяцію у вигляді яскравих очок висотою 2 метри і шириною 6 метрів. Інсталяція включає в себе текст, який інформує про права людини, створений за концепцією опт-арт (оптичної ілюзії). Текст візуально буде виглядати завислим у повітрі і читатиметься лише з певної точки - через "окуляри".

Великі барвисті "окуляри" додадуть особливу молодіжну родзинку в традиційно студентський район столиці.
"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»