Прогулянка по 1-му округу французької столиці стане ще більш запам'ятовується після відвідування вельми незвичайного Музею окулярів і лорнетів П'єра Марлі (The Musée des Lunettes et Lorgnettes Pierre Marly). Він знаходиться на вулиці Сент-Оноре, 380, працює з вівторка по суботу з 10.00 до 18.00 (з 12.00 до 14.00 перерва). Вхід вільний.

 Творець музею - П'єр Марлі, був оптиком у громадських діячів, коронованих осіб і знаменитостей. У будівлі музею зібрано понад 3 тисячі різноманітних оптичних приладів всіх форм і розмірів, які полегшували життя людям з поганим зором протягом багатьох століть.
 Перші прообрази очок з'явилися в далекому XIII столітті. Це найстаріші окуляри, представлені в музеї. У музейній колекції окуляри, пенсне, монокль, біноклі, лорнети і інші предмети, які допомагали далекозорим і короткозорим людям дивитися на цей світ по-іншому, через «чарівне скло», а також багато інших виробів, які належали видатним історичним особистостям.

На особливу увагу заслуговує унікальна колекція підзорних труб і телескопів, а також пристосування з оленячих рогів, які виготовляли ескімоси для захисту очей від сонця. Серед експонатів музею є товари, які викликають особливий інтерес. Це окуляри, зроблені для собак і кішок, окуляри французької принцеси Вікторії - дочки Людовика XV, окуляри Марлен Дітріх, Далай-лами, Елтона Джона, Семмі Девіса-молодшого, лорнет, який належав Сару Бернар і контактні лінзи Марії Каллас.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»