Дмитро Ковальський - творець оптики KOS, що зумів перетворити захоплення в успішний бізнес.
 Захоплення окулярами з'явилося в 1993 році, коли я почав працювати майстром в одній з оптик. Першою в колекції була пара окулярів Persol mod. 649.

 Якісні окуляри відрізняються від неякісних, в першу чергу, використанням відмінних матеріалів, таких як, наприклад, ацетат целюлози, титан, монель, різні дорогоцінні метали, метали, що не містять нікель (так як він викликає алергічні реакції). Друга відмінність - спосіб виготовлення. Наприклад, фрезерування і подальша ручна обробка оправ з ацетату, а не лиття під тиском пластиків незрозумілого походження.
 Найдешевша пара окулярів в моїй колекції коштувала близько 10 доларів, найдорожча - 2000.
 Самим інноваційним брендом для мене на сьогодні є корейський бренд Gentle Monster, який спеціалізується на виробництві сонцезахисних окулярів і оправ, які перевернуть вашу свідомість. В основі бренду закладений творчий підхід, свіжі ідеї максималізму і трепетне ставленням до деталей, так необхідне для виготовлення незвичайних дизайнерських очок. Компанія постійно досліджує нові матеріали і класичні форми, а також знаходиться в пошуках нових форм співпраці з художниками і дизайнерами. Натхнення для створення очок бренду Gentle Monster приходить зі світу природи, татуювання, смерті, панк культури і т.д. Крім фантастичних форм, бренд виготовляє і більш повсякденні моделі. Складні елементи, опрацьовані форми і кольору разом з лінзами Carl Zeiss впевнено вписують марку в категорію унікальних для мене брендів.
 Одним з яскравих брендів є бренд Massada дизайнера Кейт Люмпінскі, чиї вироби виробляються в Італії, а також Японії. Для виробництва окулярів використовуються дорогоцінні метали, натуральні дорогоцінні камені і кристали Сваровскі.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»