У 2016 році бізнесмен Гарік Корогодський відкрив на Воздвиженці свій власний магазин, який за аналогією зі знаменитою торговою мережею отримав назву Gara. Засновники проекту називають його «магазином непотрібних речей». Ніяких вивісок близько нового магазину немає. Але на те, що він відкритий, вказує світло, вибивається з-під забитих дошками вікон. Вхід закриває величезна сталеві двері, немов в бункері.

Відвідати новий магазин Гаріка Корогодського так просто не можна: необхідно попередньо записуватися на сайті, після чого вам прийде повідомлення з підтвердженням часу відвідування і кодовим словом. Без цього в магазин не пустять.

За годину прийти можуть лише кілька людей. «Відвідувач повинен в спокійній обстановці вивчити асортимент: подивитися, приміряти, випити чаю або кави. Якщо в приміщенні одночасно буде 50 чоловік, ми не зможемо кожному приділити належної уваги, розповісти про цікаві речі », - пояснила Рита Годлевська, керуюча концепт-стору.

А показувати є що. На збір асортименту пішло більше року, і географія постачальників розкидана по всьому світу - від Італії до Австралії. «Ми з Анею об'їздили півсвіту, збираючи постачальників в самих незвичайних місцях, - додає Рита. - Ці окуляри ми привезли з Австралії. Знайшли хлопця, який робить кожну оправу вручну, на що йде по два місяці. Це унікальна робота ».

Очок в Gara дійсно багато: ціла стіна з сотнею різних моделей, включаючи і ті, які носить сам бізнесмен.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»