Вся продукція Oakley орієнтована на людей, що займаються спортом і ведуть активний спосіб життя. Багато світових зірок спорту є постійними клієнтами марки, вважаючи за краще фірмову продукцію будь-яким подібним. Неодноразово спорядження від Oakley було помічено на відомих велоперегонах, мотокроссах, бейсбольних матчах, змаганнях з серфінгу, скейтбордингу, гольфу, а також на зимових Олімпійських іграх. Все це свідчить про визнання бренду у всьому світі справжніми професіоналами своєї справи.

Історія Oakley почалася в 1975 році. Засновником компанії є Джим Джанард. Це захоплений спортом людина, яка багато років свого життя присвятив мотокросу, а через деякий час став пробувати самостійно виробляти ті чи інші аксесуари і пристосування для мотоцикла і мотоциклістів. Цікавим є той факт, що бренд отримав свою назву від клички улюбленого собаки Джима - англійського сетера - Оклі.

Одним з перших досягнень, зроблених під егідою бренду, є розробка надміцного матеріалу під назвою «Unobtanium». Він широко використовувався при виробництві мотоциклів, а саме ручок газу. Матеріал мав унікальні властивості, стійкістю до пошкоджень (не рвався, що не стирався), функціональністю і зручністю у використанні (не ковзав). Завдяки цьому багато гонщиків воліли ручки від Oakley, адже кожен мотоцикліст знає, як часто при численних поданих мотоцикл піддається випробуванням на міцність і витримують його тільки кращі.

Наступним відкриттям став винахід і розробка маски для мотоцикла. Унікальність даної маски полягала у використанні циліндричної лінзи, яка відкривала більш широкий огляд, дозволяючи йому бути більш чітким і чистим. Крім цього, лінза володіла ударостійким властивістю, що дуже цінно у використанні, адже неодноразово при падіннях спортсмени отримують численні травми, в тому числі і очей. Тепер же життя людини в більшій безпеці.

Завдяки високій затребуваності в світі спорту продукції Oakley, Джим Джанард почав працювати в дещо іншому напрямку, а саме виробництві спортивних очок, які перевершили всі очікування і стали втіленням усіх інноваційних технологій. По суті, компанія Oakley стала першовідкривачем даної галузі. Забігаючи наперед, хочеться підкреслити, що за 41 рік існування компанія зареєструвала більше 600 патентів на свої винаходи. Спочатку виробництво очок орієнтувалося на професійних спортсменів і тільки згодом стали випускатися лінійки для новачків і любителів спорту.

Модельний ряд компанії більш ніж широкий, в ньому представлені різноманітні моделі з різними функціональними призначеннями. Всі вони відрізняються унікальним дизайном і високим захистом від шкідливих ультрафіолетових променів. Для виробництва очок Oakley використовуються виключно високоякісні матеріали. Співробітники компанії не покладаючи рук працюють над розробкою та удосконаленням тих чи інших технологій, що в кінцевому підсумку дозволяє виробляти окуляри, що відповідають останнім науковим віянням. Тому, будьте впевнені, що з продукцією Oakley ви завжди на крок попереду

Компанія славиться своїми унікальними лінзами, які поділяються на види (поляризаційні, противідблискуючі і інші) в залежності від представлених властивостей. Всі вони виробляються з полікарбонату, який піддається найсильнішою очищення, звільняючи його тим самим від домішок і досягаючи максимальної прозорості, стійкості кольору, стійкості до вицвітання. В кінцевому підсумку проводиться оптика найвищої чіткості. Завдяки одній з численних унікальних технологій, що застосовуються при виготовленні очок, досягається чисте, неспотворене зображення незалежно від кута споглядання. В результаті очі людини менш напружені, а кількість головних болів зводиться до нуля.

Головним показником якості є проведені тести на готових виробах, що дозволяє забезпечити максимальну безпеку. Перше, на що перевіряються окуляри Oakley - це ударостійкість. Дана властивість дуже важливо для професійних спортсменів, воно входить в стандарти вимог обмундирування. З цією метою лінзи піддаються впливу рухомого важкого предмета. Вони витримують удар, зберігаючи свій початковий вигляд. Наступним випробуванням є перевірка міцності лінз при ударі об предмети менш легкі, але на великій швидкості. В результаті тестування, фахівці демонструють, наскільки міцні і стійкі лінзи Oakley. Навіть у найважчих аваріях і падіннях, ніяка частина очкулярів не вискочить і не поранить вам очі. Навпаки, окуляри максимально ефективно захистять ваш зір.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»