Бренд Kuboraum був заснований в 2012 році в Берліні на території модною студії та галереї Pastpresent. Сонцезахисні окуляри - результат роботи художника і скульптора Лівіо Граціоттін (Livio Graziottin), антрополога і директора бренду Серджіо Еусебіо (Sergio Eusebi) та інженера-технолога Антоніо Пінсін (Antonio Pincin).

Масивні форми окулярів з вінтажними елементами натхненні монументальної і органічної архітектурою, мінімалістичним просторами. Kuboraum виробляє лімітовану серію очок Burnt, при виготовленні яких використовується спеціальна технологія: поверхню оправи піддається випалу, після чого виходить неповторний малюнок на оправі кожного виробу.

Дизайн очок Kuboraum - це перехрестя між різними культурами, Сходом і Заходом, минулим і сьогоденням. Одягаючи окуляри від Kuboraum, людина, як би, приміряє маску і виявляється в «кубічної кімнаті» (значення слова Kuboraum), яка захищає від негативного впливу зовнішнього світу, і він може спокійно споглядати його з надійного притулку. Kuboraum також виробляє лімітовану серію очок Burnt, при виготовленні яких використовується спеціальна технологія: поверхню оправи піддається випалу, після чого виходить неповторний малюнок на оправі кожного виробу. Також для декорування використовується срібло і золото. Примітно, що всі окуляри цього бренду придумані в Берліні і виготовлені вручну в Італії.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»