Бренд Oliver Peoples має досить оригінальну історію виникнення, втім, як і самі вироби марки. Її назва пов'язана з ім'ям відомого колекціонера очок, унікальні ретро-екземпляри яких (датовані 20-30-ми роками) випадковим чином потрапили до талановитому дизайнеру з Лос-Анжелеса Ларі Лейте.

Він відразу ж по достоїнству оцінив дивовижні зразки оптики з піввікової історією, покриті золотом, прикрашені чудовими візерунками. У супровідних документах значився підпис їхнього колишнього власника - Oliver Peoples. Саме цим ім'ям і була названа новоутворена марка ексклюзивної оптики.

Перший фірмовий магазин бренду Лари Лейт відкрив в 1986 році в Голлівуді. Особливу популярність мали моделі в ретро стилі. Лейте вдалося ввести моду на пластикові оправи. Завдяки старанням дизайнера, на піку слави виявилися безоправние окуляри.

Характерною рисою виробів марки Oliver Peoples є відсутність будь-яких розпізнавальних знаків на зовнішній стороні заушников, як оформляють свої лейбли інші марки. Це говорить про впевненість дизайнерів в унікальності своїх творінь. Дійсно, окуляри цього бренду легко впізнаються і улюблені багатьма.

Неповторну вишуканість оправ Oliver Peoples помітно не озброєним оком. У них відобразилися елегантність і витончені манери. Відмінна якість відповідає найвищим вимогам сучасності. Дизайнерські переваги цієї марки падають на вінтажний або класичний стиль, чіткі лінії, витриману колірну гамму. Сувора геометрія в формах оправ говорить про серйозні наміри їх власника. Це успішна, впевнена в собі особа, що володіє харизмою і сильним характером. Єдине, що хотілося б додати в цей бездоганний образ - іскру натхнення, сміливо хвилясті з-під лінз окулярів Oliver Peoples. Цей аксесуар - запорука успіху та зіркових перемог.

Виробництвом очок цього бренду займаються кращі майстри Японії та Італії. Вироби виготовляються вручну, що дозволяє впевнено гарантувати їх високу якість.

Не дивлячись на обраний класичний напрямок стилю марки, часом стриманий характер оправ поступається справжнійї розкоші. Багатство шикарного дизайну демонструють оптичні вироби з золотими вставками, інкрустовані дорогоцінним камінням. Подібне пишне оформлення притаманне колекції Diamond Harlot, адресованій шанувальникам ювелірного мистецтва.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»