Ми весь час з'ясовуємо як отримати те - чого хочемо. Хто може нам допомогти, а хто заважає. Ми здійснюємо різні дії і іноді нам не щастить, а іноді навпаки - ми не діємо, стаємо заручником якихось обставин і нам щастить як ніколи.

Не лише вогнестріл.

Одного разу менеджер компанії Oakley в Канаді отримав лист від якогось сержанта Ходдінгтона. У цьому листі сержант розповідав, про те, як служив у Авганістане, а точніше про одну історію. що сталася з ним під час бойової операції. Смертник підірвався прямо всередині військового табору, де розташовувався взвод сержанта Ходдінгтона. 6 осіб були вбиті і 16 поранені. Сержант Ходдінгтон перебував буквально в декількох метрах від вибуху. Осколки полетіли прямо в нього, і велика частина припала на обличчя! На щастя, в момент вибуху, сержант перебував у своїх окулярах Oakley M Frame. Окуляри взяли осколковий удар на себе і тим самим врятували очі сержанта. У своєму листі, він дякував розробників і виробників очок Oakley за те, що вони врятували його очі, а можливо і життя, так як осколки від вибуху часто можуть пробити очей до мозку, по аналогії з кулею. Він згадав, що було неможливо повірити, як тонкий шар пластику зміг витримати такий удар! До свого листа він доклав фотографії свого обличчя і очок після вибуху.

До міліметра.

Мешканка Сіетла уникла серйозних травм за рахунок того, що випадкова куля потрапила в оправу її очок, а не в обличчя, повідомляє Reuters в неділю, 22 грудня, з посиланням на заяву місцевої поліції.

16-річна дівчина заснула на дивані у вітальні свого будинку, коли близько 22:00 за місцевим часом по стінах будівлі був відкритий вогонь з автомашини, що проїздила мимо машини, розповіли представники поліції. Кілька куль пробили стіни будинку, а також розбили вікно в кімнаті.

Одна з випущених куль потрапила в перенісся оправи окулярів, одягнутих на дівчині. Дівчина була доставлена ​​в місцеву лікарню, де лікарі виявили у неї лише незначні пошкодження. «Вона дуже, дуже везуча», - заявили представники поліції Сієтлу, коментуючи інцидент. Повідомляється, що в обстріляному будинку, крім дівчини, знаходилися і інші люди, проте ніхто з них не постраждав.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»