Кольорові або відтінкові лінзи - прекрасний спосіб легко додати щось нове і цікаве у власний образ. Як відомо, при знайомстві, так і при подальшому спілкуванні, співрозмовник дуже багато уваги приділяє саме очам. І скільки прекрасних слів і віршів присвячено небесно-блакитним або загадковим зеленим очам.

До речі, не тільки заради зміни зовнішності можна вдатися до використання кольорових контактних лінз, але і для того, щоб замаскувати деякі пошкодження (більмо, відсутність частини райдужної оболонки).

Зараз у вашому розпорядженні величезний арсенал лінз, що дозволяють моментально змінитися, помінявши колір очей. Однак у тих, хто в перший раз замислюється про покупку таких лінз, неминуче виникає безліч питань, і ми спробуємо розібратися з основними з них.

Почнемо з того, чи є різниця між кольоровими і відтінковими контактними лінзами? Звичайно є.

Відтінкові лінзи пофарбовані зовсім трішки і здатні тільки посилити ваш природний колір очей. Тобто, наприклад, сіро-блакитним очам можна надати трохи більше блакиті. Подібний тип лінз підійде тільки власникам світлих очей. А ось, скажімо, на карих очах такі лінзи будуть просто непомітні, або зроблять райдужку каламутну, що буде виглядати зовсім не привабливо.

Кольорові ж лінзи здатні повністю змінити колір ваших очей. Ними можуть користуватися всі, незалежно від кольору райдужної оболонки. Більш того, кольорові лінзи можуть бути з цікавим малюнком. І ваші очі будуть виглядати з ними дуже незвично.

Природно, і відтінкові, і кольорові лінзи можна придбати і з діоптріями, і без. Єдині лінзи, які з діоптріями поки не випускаються - це так звані карнавальні або crazy-лінзи.

Чи не змінюють кольорові і відтінкові контактні лінзи кольору?

Дійсно цікаве питання. Якщо лінза забарвлена, то чи не будете ви бачити навколишній світ у блакитному або зеленому кольорі?

Кольорові лінзи не пофарбовані в районі зіниці. Таким чином, передача кольору не змінюється. Однак при тьмяному світлі, коли зіниця розширюється, можна побачити прокрашенную частина лінзи, як ніби невелика замутнение. Саме через це не рекомендується водити автомобіль, якщо ви в кольорових лінзах.

Ще один момент - якщо ваші зіниці навпаки сильно звузилися від яскравого світла, то буде помітна облямівка вашої власної райдужки між лінзою і зіницею. Але це іноді виглядає навіть цікаво.

Відтінкові лінзи пофарбовані повністю, але не яскраво, тому дуже незначно змінюють кольору, та й помітно це буде тільки спочатку, багато хто може і зовсім не помітити ніяких змін. До речі, саме завдяки такому повного фарбування (без прозорої зони для зіниці), засоби відтінків лінзи виглядають натуральніше, ніж кольорові.

Особливості догляду за кольоровими і відтінковими лінзами

Насправді, догляд за кольоровими і відтінковими лінзами нічим не відрізняється від догляду за звичайними прозорими контактними лінзами.

  • Кожен день міняйте розчин, в якому лінза зберігається.
  • Знімайте і надягайте лінзи тільки чистими руками.
  • Не носіть лінзу, якщо вона пошкоджена.
  • Для дівчат: наносити макіяж потрібно тільки після того, як ви наділи лінзи, змивати косметику - після того як ви лінзи зняли. Ретельніше ставтеся до вибору косметичних засобів і намагайтеся, щоб ні туш, ні тіні у вас не обсипалися. Частинки косметики, потрапляючи під лінзу, будуть сильно дратувати очі.
  • Завжди вчасно міняйте лінзи, ніколи не носите їх довше терміну, зазначеного виробником.
  • Кольорові і відтінків лінзи мають дуже маленькою Киснепроникність. Їх можна носити МАКСИМУМ протягом 8 годин. Зустрічаються навіть думки, що їх не варто носити довше 3-6 годин. І вже точно ні в якому разі не можна спати в них. Загалом, будьте обережні, прислухайтеся до своїх відчуттів, будьте уважнішими до своїх очей.

В цілому, кольорові і відтінкові лінзи - легкий, доступний і зручний спосіб змінити свою зовнішність і образ без складних хірургічних втручань. Вони не шкодять очам, якщо дотримуватися всіх правил їх носіння. Можна вдягати такі лінзи не кожен день, а тільки по особливих випадках, якщо вам, наприклад, належить велике свято з фотосесією, то вони вам знадобляться. На фото очі будуть виглядати дуже красиво і яскраво.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»