Музей оптики є інтерактивною експозицію освітнього характеру, яка була створена як частина інноваційної програми Університету інформаційних технологій, механіки і оптики в Санкт-Петербурзі. Відвідування музею дає можливість глядачам сповна зануритися і зрозуміти загадковий світ оптики, познайомитися з її історією та напрямками майбутнього розвитку. Глядачі можуть дізнатися, як саме застосовуються різні оптичні технології..

 Музей оптики в Санкт-Петербурзі є місцем показу унікальних експонатів. Головною темою виставки є голографія. У колекції музею представлені художні та комп'ютерні голограми, різноманітні голографічні установки і стенди, серед яких і стенд Ю. М. Денисюка, що є основоположником кольоровий голографії. Дуже цікава виставка старовинних античних світильників і дзеркал з бронзи. Представлені астролябії, гномони, читальні камені, армілярні сфери і стародавні окуляри.

Є можливість ознайомитися зі стендами про механізм зору, дізнатися природу світла і історію фотографії, побачити колекцію спектральних ламп. Музей надає унікальний шанс ознайомитися з інтерактивним каталогом Аббе, який є неповторною колекцією з більш ніж ста сорока різних оптичних зразків скла, технологічної оснастки, зразків перших оптичних елементів і лазерних стрижнів. Виставка закінчується панорамою, що оповідає про історію венеціанського скла.

Крім звичного огляду різних виставкових експонатів, музей надає можливість студентам профільних вузів самостійно працювати з демонстраційними моделями і стендами. Учні можуть побажати організації ознайомлення з широким спектром освітніх програм, що стосуються телескопобудування, голографії, основ оптичного матеріалознавства.

Музей дає можливість студентам знайомитися з матеріалами самостійно, застосовуючи персональні джерела світла і варіативні демонстрації по інтерференції і поляризації світла і геометричної оптики. В навчальних цілях можна маніпулювати різними оптичними елементами на виставкових установках, досліджувати певні об'єкти і найширший спектр оптичних ілюзій. Гості музею дуже сильно цікавляться ігровими стендами, що поєднують лазерне світло з музикою, ультрафіолетовим або стробоскопічним освітленням, реальної апробацією приладів нічного бачення.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»