Уже понад 20 років люди, які мають поганий зір, можуть дозволити собі в найкоротші терміни виправити якість видимості, не вдаючись до агресивних способів лікування. Справа вся в тому, що сьогодні кожен може дозволити собі виправити поганий зір за допомогою м'яких контактних лінз.

Досить прості препарати мають величезну силу виправляти складні рефракційні недоліки. Досить надіти контактні лінзи на очі і навіть із зором в -20 ви будите бачити ідеально чітко і виразно.

Якщо порівнювати контактну корекцію з корригирующими окулярами, можна швидко визначити ряд переваг мкл:

- вони невидимі на очах;
- під час поганих погодних умов не пітніють, що не забризкуються дощем, не замерзають;
- немає небезпеки пошкодження очного яблука, як під час носіння і поломки очок;
- якщо ваші м'які оптичні прилади пошкодилися, досить дістати нову пару. Якщо ламаються окуляри, потрібно йти в оптику, замовляти ремонт або нові лінзи, а     це досить дорого і займає певний час;
- контактні лінзи виграють перед окулярами в естетиці. Особливо це важливо для людей, у кого великий мінус або великий плюс. У них стандартна товщина, не   залежно від рефракції. Лінза оптична для окулярів може бути дуже товстою і важкою, що не дуже красиво виглядає з боку;
- мкл досить прості у використанні, не займають багато місця у вашому багажі;
- якщо окуляри можуть своїм видом підкреслювати дефекти зору, лінзи допомагають поліпшити зір, а кольорові лінзи- приховати видимі дефекти очного яблука,   частково або повністю поміняти колір ваших очей;
- мкл зручні для носіння людям, які професійно займаються спортом, ведуть активний спосіб життя;
- в таких засобах корекції зору можна спати, плавати, ходити в сауну.
Але не завжди контактна корекція може допомогти виправити поганий зір. Існують ситуації, коли носити мкл не рекомендують і категорично забороняють. Іноді такий спосіб корекції може навіть нашкодити.

Фахівці-офтальмологи виділяють групу хвороб, при якій ні в якому разі не можна носити лінзи, навіть якщо рідко, в якості заміни коригуючих окулярів. це:

- хронічне запалення рогівки, кон'юнктиви, поверхні століття;
- кератит в різних ступенях його прояви (помутніння рогівки);
- блефарит (постійне запалення повік);
- різні види кон'юктівіта;
- порушення роботи слізних залоз (підвищений або знижений рівень роботи слізних залоз);
- глаукома;
- вивих очного кришталика;
- косоокість високого ступеня (більше 15 градусів);
- інфекції та запалення очей;
 
На жаль, це лише незначний список з тих захворювань, при яких контактні лінзи заборонені.
Доктора також забороняють пацієнтам використовувати кошти м'якої корекції при птозе - опущенні верхньої повіки, ксерофтальмии - сухості кон'юнктиви і рогівки, непрохідності слізних каналів, зниженою чутливості рогівки і т.д.
Кожному, хто має подібні проблеми із зором важливо не тільки знати про заборону на мкл, а й розуміти, чому носити в такому випадку лінзи заборонено. Що може статися, якщо порушити приписи доктора і при подібних хворобах носити контактні лінзи.

Контактна лінза - це чужорідне тіло, яке вдягається на передню поверхню ока. Воно знаходиться на оці цілий день, взаємодіючи зі слизовою оболонкою очей, століттями і слізної рідиною.
 
Всі перераховані вище захворювання мають ряд схожих симптомів: біль, печіння, свербіж, набряки, почервоніння, відчуття сухості, підвищена чутливість. Не складно здогадатися, що при таких явних симптомах контактні лінзи - чужорідні тіла будуть ще більше дратувати очі і посилювати початкові симптоми захворювань.
Простіше це можна пояснити наступним чином. Рану для якнайшвидшого загоєння систематично промивають стерильним медичним розчином. А після цього замотують брудним бинтом. Так, так, в нашому випадку контактна лінза буде саме тим брудним бинтом, який надягає на стерильно оброблені очі. А все тому, що лінзи навіть при ретельному догляді і обробці на своїй поверхні можуть накопичувати велику кількість мікробів, ліпідних очних відкладень. І при наявність будь-яких, особливо серйозних очних захворювань, лінза може тільки загострити перебіг хвороби і розтягнути процес одужання на дуже довгий час.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»