А як часто Ви відвідуєте кінотеатр? Якщо часто, то Ви напевно «жити» не можете без 3D-окулярів - спеціального пристосування, яке дозволяє насолоджуватися переглядом улюбленого фільму в особливих «фарбах».

 Так, коли ж з'явилися 3D окуляри? Багато хто помилково вважає, що вони були створені в 21 столітті. Уявіть собі, але глядачі насолоджувалися переглядом фільму в 3D-форматі ще в 1922 році! Вже майже 100 років тому!

На початку 20 століття з'явився кінематограф і з самого становлення даної галузі розваги, багато вчених почали свій шлях. Одним з найвідоміших і важливих вчених був Вільям Фриз Грін - вчений з Англії, який надав світу перші спроби створення реалістичної «картинки».
Однак успіх був здобутий американцями, які популяризували і вдосконалили технологію реального зображення в кінематографі.
Вже з середини 50-х років за кордоном величезна кількість глядачів насолоджувалися переглядом фільмів, але ось популяризація 3D-окулярів не була такою яскравою, як в наші роки. Зате зараз багато глядачів можуть відчути нові емоції завдяки подібним винаходів.

Чому ж величезна кількість сучасних глядачів, які відвідують кінотеатри, просто не можуть «жити» без 3D-окулярів?
Це пов'язано з тим, що 3D-окуляри дають масу переваг, а саме:

- Ви отримуєте більше живу «картинку» з величезною кількістю спецефектів - немов Ви є учасником фільму, певної події. Уявіть собі, що на Вас летить літак і в 3D-окулярах цей ефект буде шикарним!

- Ви насолоджуєтеся переглядом більш якісного зображення. Соковиті кольори, все так природно, ніби живцем!

І багато хто бере з собою в кінотеатр персональні 3D-окуляри. Тобто, Ви можете підібрати під себе, купити будь-яке Ваше варіант. адже існує величезна різноманітність даних пристроїв - поляризаційні, анагліфние і багато інших.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»