У повсякденному поспіху люди все менше звертають увагу на своє здоров'я, зокрема, вони вважають нормальним купувати без рецепта готові окуляри на ринку, в кіосках, з рук. При цьому вони навіть не здогадуються, що цим завдають шкоди не тільки очам.

 Неправильно підібрані окуляри можуть викликати головний біль, підвищення артеріального тиску, запаморочення і інші «неприємності». Може порушитися і відстань між зіницями, так звана децентровка. Стандартна децентровка в готових окулярах складає 62-64 мм. Але якщо у людини відстань між зіницями більше, або менше (що, до речі, зустрічається досить часто), то у нього неминуче почне боліти голова, очі, він буде швидко втомлюватися.

Одягаючи готові окуляри, людина не має об'єктивної інформації щодо стану свого зору. Він керується тільки суб'єктивними ознаками: бачу або не бачу, добре чи не дуже. Якщо ж людина все-таки надягає окуляри, в яких не враховані його індивідуальні оптичні показники, або окулярні лінзи виготовлені з неякісного матеріалу, він наражається на небезпеку. Починається процес звикання, при якому його зоровий апарат намагається компенсувати оптичні викривлення (аберації) за рахунок втоми очей, головного болю і подальшого погіршення зору.

Тому вибір очок завжди слід починати з підбору якісних окулярних лінз, особливо, якщо йдеться про корекцію короткозорості або далекозорості високого ступеня, тим більше - про астигматизмі. Однак в неякісної оправі так само можуть ховатися причини дискомфорту. Дешеві металеві оправи невідомого походження можуть викликати важкі алергії і роздратування шкіри обличчя. Жорсткі упори для носа, що здавлюють перенісся, можуть викликати швидку втому. Завушники не повинні тиснути на віскі і зону за вухами, оскільки це може викликати головний біль, натирання шкіри і навіть освіту ранок за вухами, де дуже ніжна шкіра.

Кваліфіковану пораду пацієнтові в змозі надати тільки фахівець. Лікар-офтальмолог не тільки гарантовано підбере оптику для правильної корекції зору, але надасть індивідуальні рекомендації щодо її використання, з огляду на специфіку професії людини, його стиль життя, вік, зорове навантаження.

Він зробить акцент на проблемах гігієни зору, можливих профілактичних засобах, гімнастики для очей і особливості харчування. Порадить, які окулярні лінзи краще вибрати - скляні або пластикові зі спеціальним покриттям. Адже зовсім не обов'язково замовляти собі дорогі, не по кишені окуляри. Спектр оправ і лінз в спеціалізованих салонах оптики дуже великий: від економ класу - до люкс.

Беручи до уваги, що майже 90% всієї інформації, яку людина отримує з навколишнього середовища, надходить завдяки зору, вирішуйте самі, чи варто чи ні, їм ризикувати.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»