Знаменита бразильська супермодель, чарівний «ангел» Victoria's Secret, відомої компанії з продажу жіночої білизни, а ще талановитий підприємець і просто щаслива жінка Ана Хикман - щедро ділиться секретами краси за допомогою своєї багатогранної діяльності. Вона працює на телебаченні, займається випуском косметики, купальних костюмів, взуття та аксесуарів, серед яких особливе місце займають сонцезахисні окуляри і оправи.

Ана впевнена: «Для жінки окуляри - це влада! Завдяки очками вона може сховатися, може привернути увагу, може стати зовсім іншою! »І цілком закономірно, що таке ставлення власниці марки до даного аксесуару принесло великий успіх.

Перша колекція оправ і сонцезахисних окулярів Ana Hickmann була представлена ​​на бразильському ринку в 2002 році, а сьогодні ця марка має світову популярність. Важливим фактором популярності є і те, що її особою стала сама Ана Хикман. Модель з німецьким корінням, яка виросла під яскравим бразильським сонцем, зачаровує гармонійним поєднанням бразильської чуттєвості і німецької стриманості. І звичайно, колекції очок, розроблені і випущені під маркою Ana Hickmann, є свого роду вираженням характеру і стилю Ани: витончені лінії, насичені кольори і продуманий декор поєднуються з надійністю, зручністю і високою якістю. Що важливо, придбати їх можна за розумною ціною. Створюючи власну оптичну марку, Ана Хикман хотіла зробити якісні і красиві окуляри доступними якомога більшій кількості жінок, що, безумовно, їй вдалося.

Бути на піку моди - це не тільки професія Ани Хикман, але ще і особливе чуття, яке дозволяє їй як дизайнеру знаходити оригінальні концепції для колекцій. Так, ідея створення колекції оправ з биоразлагаемого пластика М49, розробленого і запатентованого знаменитою компанією Mazzucchelli 1849 подарувала прихильницям марки можливість не тільки насолодитися елегантними моделями, але і внести свій посильний внесок у захист навколишнього середовища.

Кожна нова колекція оправ і сонцезахисних окулярів Ana Hickmann дарує свято краси, до якого може долучитися кожна жінка. Великий асортимент моделей дозволяє створювати самі різні образи, надаючи власниці очок пікантність і привабливість або, навпаки, строгість і стриманість. Висока якість і доступна цінова політика роблять окуляри Ana Hickmann тим аксесуаром, завдяки якому повсякденне життя жінок стає яскравішим.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»