Окуляри вже давно стали невід'ємною частиною гардеробу незалежно від сезону. В останніх колекціях осінь-зима 2017-2018 багато дизайнерів зробили акцент на грі контрастів і віддали особливу перевагу окулярам незвичайних форм, проте це не означає, що з моди вийшли традиційні зразки. Які окуляри в тренді наступної осені та взимку, дізнаємося разом.

Модні окуляри авіатори осінь-зима 2017-2018

 Окуляри авіатори є безперечними фаворитами у багатьох дизайнерів. Ось уже кілька сезонів вони знаходяться на піку популярності. У холодному сезоні авіатори здивують своєю різноманітністю. Можна сміливо вибирати окуляри подібної форми з пластикової або металевою оправою. Модними будуть як кольорові і чорні лінзи, так і прозорі. На модних подіумах, окуляри авіатори були помічені в колекціях: Chanel, Emilio Pucci, Jeremy Scott, Karen Walker.

Окуляри вайфарери - тренд холодного сезону 2017-2018

Головною особливістю моделі є її трапециевидная форма з чіткими лініями оправи. Вайфарери вже протягом багатьох років не втрачають своєї актуальності. Rochas, Sportmax, Talbot Runhof є одними з головних дизайнерів, які представляють нові моделі вайфарери в цьому холодному сезоні.

Окуляри гіпер сайз

Однією з нових модних тенденцій є окуляри гіпер сайз. Величезні окуляри, які приховують більшу частину обличчя стали особливо популярними в 2018 році. Окуляри чудово підійдуть тим, хто хоче виділитися з натовпу і підкреслити свою індивідуальність. Такий аксесуар припав до душі: Antonio Marras, Chanel, Gucci, Mark Jacobs, Nicholas K, Philipp Plein, які по достоїнству оцінили новий тренд.

Модні окуляри з декорованими дужками

У сезоні осінь-зима 2017-2018 дизайнери роблять акцент не тільки на лінзи і оправу, але і на дужки. Сміливі варіанти декорування хутром, тканиною, намистинами представили: Anya Hindmarch, Area, Marni, Prada і Sacai.

Котячі очі

Класичні окуляри котячі очі також будуть актуальні в холодну пору року. Такі окуляри прекрасно підходять для ретро, ​​класичного і неформального стилю. Adam Selman, Max Mara, No, Vivetta запропонували нові варіанти усіма улюблених моделей аксесуара.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»