Окуляри "cat-eye" ("котяче око") тріумфально повернулися в сучасну моду декілька років назад й досі залишаються на піку популярності. Зараз вже складно знайти хоча б один  модний блог без образів за допомогою цього ретро-аксесуару.
 
Мабуть, так само популярні окуляри cat-eye були тільки в 50-х 60-х роках, коли світові ікони стилю Мерилін Монро, Одрі Хепберн і Грейс Келлі підігріли інтерес до цієї кокетливою формі. У цей період окуляри cat-eye можна було побачити буквально всюди: в рекламі, кіно, музичних кліпах і, звичайно ж, вони були невід'ємним атрибутом вуличної моди.

В сучасну моду окуляри "котяче око" почали повертатися в осінніх колекціях 2010 року, серед яких можна виділити показ Prada, в наступному році ретро-аксесуар приміряли моделі показів Miu Miu, Paul Smith і Tommy Hilfiger, а серед демократичних брендів така форма очок з'явилася в колекціях Twenty8Twelve. Не варто думати, що окуляри "cat-eye" ідеальні для будь-якої форми обличчя. Такі окуляри не завжди буде добре виглядати на широкому обличчі, але зате чудово підійдуть дівчатам з вузьким обличчям. Отже, якщо ви придбали окуляри "cat-eye", то не варто геть забувати, що це все-таки ретро-аксесуар. У вашому образі повинна бути "підтримка", наприклад туфлі-човники. Якщо у вас виникло бажання повністю відтворити ретро-образ, то тоді варто приміряти ваші окуляри з кардіганом і спідницею-олівець, і не забудьте підкреслити талію тонким ремінцем.

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»