Базові смарт окуляри схожі на моделі першого покоління сонцезахисних окулярів Pivothead з кількома ключовими поліпшеннями. Тепер окуляри оснащені камерою, здатної записувати високоякісне відео 1080p HD. Камера інтегрована в Pivothead SMART між лінзами. Окуляри оснащені камерою з матрицею дозволом 8Мп фірми Sony і мікрофоном 44,1 кГц. Обсяг пам'яті подвоєний, і тепер становить 16 Гб, пам'яті повинно вистачити на дві години відеозапису у форматі 1080p. Завдяки Bluetooth, окуляри тепер пропонують бездротове управління, вони можуть дистанційно працювати зі смартфоном.

 Слово «SMART», в назві очок, розшифровується як - Simple Modular Application-Ready Technology. Це повністю відображає суть Pivothead, який представляє собою просту модульну конструкцію. В окулярах передбачені спеціальні роз'єми, що дозволяють підключати окремі функціональні блоки. На даний момент розроблено три блоки - Live Mod, Air Mod і Fuel Mod.

Завдяки наявності Wi-Fi і модулю Live Mod, в нових сонцезахисних смарт окулярах, користувачі можуть миттєво записувати і завантажувати відео в інтернет. У підсумку виходить щось на кшталт прямого ефіру. Pivothead викликав дуже неоднозначну реакцію з боку критиків, так як наявність бездротового зв'язку і можливість миттєвого завантаження відео в Інтернет суперечить моральним і юридичним принципам. Такий запис може порушувати права на недоторканність приватного життя і авторські права.

Модуль Air Mod перетворює гаджет в справжні «смарт» окуляри. Даний блок працює на платформі Android, він містить в собі приймач GPS, потужний процесор, вбудований динамік і багато іншого. Поки що незрозуміло, де будуть застосовні всі ці можливості Pivothead, але є надія, що в майбутньому будуть розроблені цікаві програми, зручні для використання з очками. Так само є інформація, що окуляри будуть керовані голосом і жестами.

На сьогоднішній день, саме Pivothead SMART є найвдалішим прототипом смарт окулярів, в той час як довгоочікувані Google Glass офіційно відкладені в довгу шухляду. Ключовою особливістю Pivothead є те, що окуляри націлені на створення інформації, а не на використання її.

"Наші окуляри призначені для заохочення соціальної взаємодії, активного обміну і постійної фіксацій подій в житті наших клієнтів. Сьогодні у користувачів є можливість створювати в режимі реального часу власні HD відео, що ілюструють найважливіші і найцікавіші події", пояснює засновник і президент компанії Pivothead Крістофер Кокс.

У верхній частині рами очок Pivothead розташована світлодіодна лампочка, яка показує інформацію про заряд батареї, статус записи і доступну пам'ять. Тепер вам не доведеться кожного разу знімати окуляри, що б перевірити стан акумулятора.

Третій доступний блок очок називається Fuel Mod, який по суті містить в собі додатковий акумулятор, ємністю 1000 мАг. Це в три рази збільшує термін служби батареї. Fuel Mod також може бути використаний для зарядки зовнішніх мобільних пристроїв.

Радує те, що компанія Pivotheads весь час удосконалює свої старі моделі, додаючи в них все більше технологічних новинок, а не намагається здивувати клієнтів продукцією, побудованою з нуля. Pivothead доступні в двох варіантах - з фотохромними і з поляризованими лінзами. Приблизна вартість Pivothead SMART складає близько 630 $. 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»