Невід'ємним атрибутом легендарного спів-засновника компанії Apple Стіва Джобса є не тільки його відомі комп'ютери і телефони, але і окуляри. Цей аксесуар був його незамінним помічником останні кілька років. У своїх улюблених окулярах Джобс зображений і на обкладинці книги-біографії «Steve Jobs», яка вийшла після його смерті.

 Будучи особистістю неординарною, Джобс підбирав окуляри, виходячи з відмінної якості, оригінальної форми. Крім того, одним з головних критеріїв при виборі оправи було зручність у використанні. Таким чином, улюбленим аксесуаром генія стали окуляри німецького виробника Lunor. Поєднуючи в собі високу якість матеріалів з елегантним зовнішнім виглядом, модель Classic Rund стала гідним вибором цієї талановитої людини.

Ідеально рівні круглі лінзи з тонкими витонченими заушнікамі стали неймовірно популярними, саме завдяки Джобсу. Він умів бути лідером, справжнім прикладом для наслідування. Шанувальники його таланту хочуть бачити світ так, як бачив його Стів Джобс. Саме тому навіть після його смерті окуляри від Lunor продаються величезними тиражами у всьому світі. Компанія-виробник, висловивши повагу великому винахіднику, назвала його улюблену модель в його честь - «Окуляри Стіва Джобса».

Один з найбагатших людей в світі обирає розкіш в кожній зі сфер свого життя. Окуляри він вибирає відповідні своєму високому становищу. Страждаючи поганим зором, Білл Гейтс став найвідомішим володарем «найкрасивіших окулярів з золота». Саме так називає своє творіння власник німецької компанії Lotos Стефан Шмідт. Окуляри цього виробника - вибір членів королівських сімей Великобританії, Франції, Монако.
Дорогі матеріали, дорогоцінні камені - ось що відрізняє оптику марки Lotos. Для виготовлення оправ майстри використовують золото і платину найвищого ґатунку, інкрустують вироби діамантами. Є також колекції класичних примірників, в тонких, майже невагомих оправах, окуляри в стилі ретро або хай-тек. Кожен екземпляр робиться виключно вручну кращими професіоналами в цій галузі. Впевнений в досконалій якості своїх виробів, виробник дає на кожну оправу довічну гарантію. Вартість таких окулярів може досягати 65 000 доларів.

 

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»