Зір - це одне з найбільш складних наших відчуттів. Чи хочете ви знати, як працює наш зір? Процес людського зору воістину дивовижний. Для кращого розуміння процесу зору, давайте спочатку розглянемо з чого складається наше око або його «структуру» і відповімо на питання: «в чому полягає процес зору?». Відповідь на це питання не займе багато часу.

Наші очі - це органи подібно серцю, нирками і шкіри (наша найбільша частина організму). Очна анатомія неймовірно складна. Кожне око складається з понад два мільйони компонентів. Це включає зовнішні структури, такі як:
1. Повіки, які захищають очі.
2. Білкову оболонку ока (склери) і рогівка, що покривають і захищають внутрішню частину ока.
3. Слізна плівка, яка забезпечує потік кисню до рогівці і зберігає здоров'я і комфорт очей.

Цікаві факти: Чи знаєте ви, що протягом дня ми моргаємо близько 12000 раз, а рогівка - єдина частина тіла, яка не містить кровоносних судин? Наша кров доставляє кисень до органів тіла, в рогівка отримує кисень прямо з повітря. Чому? Прозорість. Вона необхідна для чіткості зору.

Внутрішня будова ока:
1. Райдужну оболонку - забарвлену в колір частина нашого ока.
2. Зіниця, чорне округлий отвір в центрі рогівки.
3. Кришталик ока за райдужною оболонкою, що дозволяє фокусувати погляд на ближніх і дальніх предметах.
4. Сітківку - дуже тонкий шар мільйонів фоторецепторів, званих «колбочки і конуси»

Кожен день світло проникає в око через рогівку і зіницю. Якщо ви в темній кімнаті вмикаєте світло, ваш зіниця звузиться для зменшення кількості світла. Протилежне відбувається якщо з освітленого сонячним світлом приміщення перейти в темну кімнату. Ваша зіниця розшириться, щоб краще бачити в новому оточенні. 

Після проходження через зіницю і кришталика ока, світло фокусується на сітківці. Це самий дивний етап зорового процесу, коли зображення знаходиться в перевернутому вигляді на задній стінці ока. Так все вірно :) Після досягнення задньої стінки світло проходить по нервових закінченнях. Ці зображення потрапляють в мозок через зорові нерви. У міру переробки мозком цієї інформації, відбувається поворот зображень, і ми не бачимо їх перевернутими. Без цього ми б жили в незвичайному світі!

"ОПТИКА ПЛЮС" ™
 
Продаж сонцезахисних окулярів, оправ, лінз, аксесуарів в Україні
 
  google  optikaplus@ukr.net
Розробка сайту - студія «Webhit»